Úvodní pozadí
Pozadí Mráčky

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Naše třídy > Hvězdičky

Hvězdičky


Za zvířátky na farmu, Čištění řeky Ohře

Datum konání: 2. 4. 2024 - 6. 4. 2024
Fotogalerie Hvězdičky

1. patro zeleného pavilonu

Učitelky: Vlaďka Kukučková, Iva Kožíšková

Děti: 3 - 7 let

Provoz třídy: 6:00 - 15:30

Telefonní číslo třídy: +420 770 169 199 (na toto číslo můžete omlouvat nepřítomnost svého dítěte i formou SMS, vždy den předem!)

Třídu Hvězdiček navštěvuje celkem 22 dětí. Z toho 12 dívek a 10 chlapců. V tomto školním roce jsme přivítali 9 nových kamarádů. Pro děti připravuje paní učitelka Vlaďka a Iva zajímavý a rozmanitý program. Rádi malujeme, zpíváme, hrajeme si, posloucháme pohádky, cvičíme a tančíme. Každý si vybere, co ho nejvíce baví. Při hrách a dalších činnostech procvičujeme s dětmi výslovnost a rozvíjíme slovní zásobu dětí. Dětem se věnujeme individuálně a skupinově, dle jejich věku, schopností a zájmů. Klademe důraz především na děti předškolního věku, které pečlivě připravujeme na vstup do školy.

V letošním školním roce se zaměříme na rozvoj správné výslovnosti, obohacování slovní zásoby a grafomotorických dovedností dle zpracované metodiky. Budeme rozvíjet jemnou motoriku jako podporu řečových i konstruktivních schopnosti a dovedností využíváním vhodných stavebnic - stavbou podle plánků. Součástí každodenních činností ve školce bude spontánní pohyb, sportování s využitím tělovýchovného náčiní se zaměřením na správné držení těla.

Můžete psát na náš e-mail: hvezdickypohadka@seznam.cz
(POZOR! E-mail neslouží k omlouvání dětí, ale pouze k zasílání materiálů k distanční výuce či jiných elektronických dokumentů)