Řízení školy

Ředitelka školy: Mgr. Ludmila Mračková
Zástupkyně: Ivana Červenková
Vedoucí školní jídelny: Jitka Lhotová

Učitelky

Děti v jednotlivých třídách vychovává a vzdělává 13 kvalifikovaných učitelek, 4 pedagogické asistentky.
Učitelky: Pavlína Gottwaldová, Nikola Kašparová, Vladislava Kukučková, Sarah Staňková, Alena Klierová, Romana Lukešová, Lucie Zoubková, Bc. Eva Fikejzová, Nikola Škrdlová, Petra Dlugošová, Hana Líbalová. Pedagogická asistentka: V.Seidlová, S. Petelíková - Phiová a Veronika Myslivcová, zástupkyně ředitelky Ivana Červenková i ředitelka Mgr. Ludmila Mračková.

Školní jídelna

O kuchyni se stará vedoucí školní jídelny a hospodářka Jitka Lhotová.

Zdravé a chutné jídlo připravují kvalifikované kuchařky: Ilona Hanušová a Petra Chrastilová. Pomáhá jim pomocná kuchařka Lenka Weissová.

Provoz mateřské školy

Provozní doba mateřské školy je od 6.00 hod do 16.30 hod.
O to, aby se dětem i dospělým v mateřské škole líbilo, bylo zde čisto a útulno se starají: Vladimíra Morávková, Milena Myslivcová, Martina Horváthová, Monika Kovácsová a údržbář J.Škůrek.

Paní školníková Monika Kováscová dohlíží, aby bylo prádlo vždy čisté a vyžehlené a když se něco porouchá, dohlíží na opravy, pomáhá s úklidem. V zimě sypou s panem údržbářem cestičky a odhrnují sníh, aby se nám po zahradě dobře chodilo. Pan Škůrek opravuje i hračky a dělá drobné opravy všeho, co nám nefunguje.

Všichni se společně staráme o děti a snažíme se jim vytvořit milé, útulné a láskyplné prostředí. Jsme dobrý tým, který má společný cíl: Šťastné a spokojené děti i jejich rodiče.