Motýlci

1. patro oranžového pavilonu

Učitelky: Inka Červenková a Petra Dlugošová

Asistent pedagoga: Silvie Phiová Petelíková

Děti: 3 - 6 let

Provoz třídy: 7:00/7.30. - 16:00

Telefonní číslo třídy : +420 770 169 203. Od 16.00. do 16.30 je k dispozici telefon třídy Hvězdičky +420 770 169 199, kde je konečná služba.

Mailová adresa - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tento mail se na omlouvání dětí nepoužívá !!! 

Ve šk.roce 2021/2022 jsme přivítali 8 nových kamarádů. Celkem nás je 22 dětí, 11 chlapců a 11 dívek. Předškoláků je 10, prostředňáčci 4 a 8 "malíčků". Jsme "ŠKOLKA OTEVŘENÁ PRO VŠECHNY", proto naši třídu navštěvují i děti se speciálními potřebami. Pomáhá nám asistentka pedagoga. Paní učitelky připravují pro děti pestrý program. Trochu cvičení, trochu zpívání i tancování, trochu malování a vyrábění a samozřejmě i trochu zkoumání a poznávání. S předškoláky se pravidelně připravujeme na vstup do školy procvičováním grafomotoriky, rozvíjením předmatematických i předčtenářských dovedností. Všechny děti vedeme k samostatnosti. Snažíme se aby se děti v naší třídě cítily bezpečně a těšily se k nám.

 Sledujte pravidelně nástěnku v šatně a tento web. 

 

NAŠE TÉMA : Na měsíc říjen - "DOBRODRUŽSTVÍ DRÁČKA PODZIMÁČKA " -  vzhledem k naší plánované cestě do lesa, kde na nás bude čekat pan myslivec a vyprávět nám o funkci a kráse lesa budeme mít týden "lesního dobrodružství", budeme si vyrábět a pouštět draky, hrát si na vítr , pozorovat barvy podzimu, pracovat s přírodninami a listy, poznávat změny ročního období, poznávat znaky ročního období , pozorovat a hrát si na počasí.....

 CO PŘIPRAVUJEME, DŮLEŽITÉ INFORMACE : 

Výlet do lesa byl vzhledem k počasí i nemocnosti dětí odložen. 

Ve čtvrtek 14.10. jdou děti na "Školku v pohybu" (děti 4 - 6 leté) . Do batůžku pití, vhodné sportovní boty a tričko a tepláčky na převlečení. Jdeme do chebské sportovní haly.

V pátek 15.10. bude v MŠ již odložené Divadlo Letadlo s pohádkou "V korunách stromů - PODZIM" - vybíráme 50,- Kč

V pátek 15.10.jde poprvé 5 přihlášených dětí na bruslení. (10,- Kč) (nepůjdou na divadlo)

V pondělí 18.10.bude v MŠ Divadélko Ondřej s pohádkou "Krejčík hrdina" - vybíráme 50,- Kč

Ve čtvrtek 21.10.po obědě pojedou předškoláci do Karlových Varů na "Svět záchranářů" - informace dostanete. 

!!!! přečtěte si v AKTUALITÁCH "Rozhodnutí SRPŠ mimo zasedání". Je třeba podepsat prezenční listinu na své třídě.  Vybíráme 400,- Kč - příspěvek SRPŠ.