Hvězdičky

                       

 1. patro zeleného pavilonu

Učitelky: Vlaďka Kukučková, Sarah Staňková

Děti: 3 - 7 let

Provoz třídy: 7:00 - 16:30

Telefonní číslo třídy: +420 770 169 199 (na toto číslo můžete omlouvat nepřítomnost svého dítětě i formou SMS, vždy den předem!)

Třídu Hvězdiček navštěvuje celkem 24 dětí. Z toho 12 dívek a 12 chlapců. V tomto školním roce jsme přivítali 8 nových kamarádů.Pro děti připravuje paní učitelka Vlaďka a Sára zajímavý a rozmanitý program. Rádi malujeme, zpíváme, hrajeme si, posloucháme pohádky, cvičíme a tančíme. Každý si vybere, co ho nejvíc baví. Při hrách a dalších činnostech procvičujeme s dětmi výslovnost a rozvíjíme slovní zásobu dětí. Do her zařazujeme pokusy a experimentování. Dětem se věnujeme individuálně a skupinově, dle jejich věku, schopností a zájmů. Klademe  důraz především na děti předškolního věku, které pečlivě připravujeme na vstup do školy.

V letošním školním roce se zaměříme na rozvoj správné výslovnosti, obohacování slovní zásoby a na rozvoj grafomotorických dovedností dle zpracované metodiky. Budeme rozvíjet jemnou motoriku jako podporu řečových i konstruktivních schopnosti a dovedností využíváním vhodných stavebnic - stavbou podle plánků. Součástí každodenních činností ve školce bude spontánní pohyb, sportování s využitím tělovýchovného náčiní se zameřením na správné držení těla.

Můžete psát na náš e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  (POZOR! E-mail neslouží k omlouvání dětí, ale pouze k zasílání materiálů k distanční výuce či jiných elekronických dokumentů)

 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

MOC SE OMLOUVÁME DĚTEM I RODIČŮM,ALE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ MUSÍME PROCHÁZKU S KRMENÍM KACHEN ZRUŠIT.SNAD SE NÁM ČASEM PODAŘÍ NAJÍT NÁHRADNÍ TERMÍN .DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

                  

ČÍM KRMIT KACHNY ?

  • KRMNÁ SMĚS PRO VODNÍ PTACTVO ( ZVERIMEX )
  • KOUSEK HLÁVKOVÉHO SALÁTU
  • NAKRÁJENÉ LISTY KEDLUBNY
  • POLNÍČEK
  • SLUPKY OD MRKVE, CELERU, PETRŽELE
  • KUKUŘICE MRAŽENÁ( NE Z KONZERVY !!! )
  • HRÁCH MRAŽENÝ( NE Z KONZERVY !!! )
  • OVESNÉ VLOČKY
  • OBILOVINY ( PŠENICE, OVES, ŽITO )

 

ČERPÁNO Z INTERNETU.

                        

Naše téma : KAM SE PTÁČKU KAM SCHOVÁŠ?