Hvězdičky

                        

 1. patro zeleného pavilonu

Učitelky: Vlaďka Kukučková,Iva Kožíšková

Děti: 3 - 7 let

Provoz třídy: 6:00 - 15:30

Telefonní číslo třídy: +420 770 169 199 (na toto číslo můžete omlouvat nepřítomnost svého dítětě i formou SMS, vždy den předem!)

Třídu Hvězdiček navštěvuje celkem 22 dětí. Z toho 12 dívek a 10 chlapců. V tomto školním roce jsme přivítali 9 nových kamarádů.Pro děti připravuje paní učitelka Vlaďka a Iva zajímavý a rozmanitý program. Rádi malujeme, zpíváme, hrajeme si, posloucháme pohádky, cvičíme a tančíme. Každý si vybere, co ho nejvíce baví. Při hrách a dalších činnostech procvičujeme s dětmi výslovnost a rozvíjíme slovní zásobu dětí. Dětem se věnujeme individuálně a skupinově, dle jejich věku, schopností a zájmů. Klademe  důraz především na děti předškolního věku, které pečlivě připravujeme na vstup do školy.

V letošním školním roce se zaměříme na rozvoj správné výslovnosti, obohacování slovní zásoby a grafomotorických dovedností dle zpracované metodiky. Budeme rozvíjet jemnou motoriku jako podporu řečových i konstruktivních schopnosti a dovedností využíváním vhodných stavebnic - stavbou podle plánků. Součástí každodenních činností ve školce bude spontánní pohyb, sportování s využitím tělovýchovného náčiní se zameřením na správné držení těla.

Můžete psát na náš e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  (POZOR! E-mail neslouží k omlouvání dětí, ale pouze k zasílání materiálů k distanční výuce či jiných elekronických dokumentů)

 

                                                                                      DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Vyšetření zraku pro přihlášené děti proběhne 26.2. dopoledne. Na e-mail vám přijde potvrzení o zaplacení 200,- Kč. Některé pojišťovny toto vyšetření proplácí (informujte se na své pojišťovně). Výsledek vyšetření také pošlou na váš e-mail.

VE STŘEDU 21.2.2024 BUDEME MÍT U HVĚZDIČEK KARNEVAL (v dopoledních hodinách) !!!!! 

Na karneval je zajištěn fotograf. Cena fotografií: 1x SPOLEČNÁ  50,- Kč,   3x JEDNOTLIVEC 60,- Kč (á 20,- Kč)  CELKEM 110,- Kč

Ve středu 21.2. není bruslení.

Ve čtvrtek 22.2. jdou přihlášení předškoláci cvičit se Lvíčkem..

    

                NAŠE TÉMA:

          „TO JE RÁJ, MÁME KARNEVAL! "

  •