Berušky

BERUŠKY TITULKA

1. patro žlutého pavilonu

Učitelky: Lucie Zoubková, Sarah Staňková

Asistent pedagoga: Jana Macháčková

Děti: 3 - 7 let

Provoz třídy: 6:00 - 6:30 - scházení dětí ve třídě Hvězdiček (zelený pavilon), 6:30 - 15:30 - třída Berušek, 15:30 - 16:30 - žlutý pavilon (Sluníčka)

Telefonní číslo: +420 770 169 201. Prosíme formou SMS zprávy.

E-mail třídy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Třídu Berušek navštěvuje 21 dětí - 8 chlapců a 13 dívek. V tomto školním roce jsme mezi námi přivítali 10 nových kamarádů.

Protože jsme "ŠKOLKA OTEVŘENÁ PRO VŠECHNY" i naši třídu navštěvují 3 děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Paní učitelky Lucka a Sarah s pomocí paní asistentky se budou snažit, aby každý den byl pro děti jiný a zajímavý. Děti se naučí nové básničky a písničky, doprovázet svůj přednes hrou na rytmické hudební nástroje, správné manipulaci s nůžkami a dalšími výtvarnými potřebami. Budou provádět dechová, jazyková a artikulační cvičení, procvičovat vhodným cvičením správné držení těla, seznámí se s prvky jógy, budou hrát pohybové hry a především HRÁT SI se svými kamarády, spolupracovat a mít jeden pro druhého pochopení.  S předškoláky budeme vypracovávat různé úkoly, procvičovat grafomotoriku, dbát na správný úchop tužky, rozvíjet předmatematické a předčtenářské dovednosti. Budeme dbát na to, aby se u nás každý cítil dobře, byl obklopen kamarády a obracel se s důvěrou na paní učitelky.

 

 

 CO SE NAUČÍME:

 Budeme si povídat o své značce, o naší školce a třídě Berušek. Naučíme se nové básničky. Budeme se vzájemně poznávat a seznamovat se. Utvoříme si společně pravidla třídy, budeme si povídat o svých emocích, budeme si hrát, kreslit.

________________________________________________________________________________