Berušky


1. patro žlutého pavilonu

Učitelky: Lucie Zoubková, Alena Klierová

Asistent pedagoga: Věra Seidlová

Děti: 3 - 7 let

Provoz třídy: 6:00 - 6:30 - scházení dětí v oranžovém pavilonu, 6:30 - 16:00 - třída Berušek, 16:00 - 16:30 - zelený pavilon

Telefonní číslo: +420 770 169 201. Prosíme formou SMS zprávy.

E-mail třídy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Třídu Berušek navštěvuje 22 dětí - 11 chlapců a 11 dívek. V tomto školním roce jsme mezi námi přivítali 7 nových kamarádů.

Protože jsme "ŠKOLKA OTEVŘENÁ PRO VŠECHNY" i naši třídu navštěvují 2 děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Paní učitelky Lucka a Alena s pomocí paní asistentky Věry se budou snažit, aby každý den byl pro děti jiný a zajímavý. Děti se naučí nové básničky a písničky, doprovázet svůj přednes hrou na rytmické hudební nástroje, správné manipulaci s nůžkami a dalšími výtvarnými potřebami. Budou provádět dechová, jazyková a artikulační cvičení, procvičovat vhodným cvičením správné držení těla, seznámí se s prvky jógy, budou hrát pohybové hry a především HRÁT SI se svými kamarády, spolupracovat a mít jeden pro druhého pochopení.  S předškoláky budeme vypracovávat různé úkoly, procvičovat grafomotoriku, dbát na správný úchop tužky, rozvíjet předmatematické a předčtenářské dovednosti. Budeme dbát na to, aby se u nás každý cítil dobře, byl obklopen kamarády a obracel se s důvěrou na paní učitelky.

 

 

 CO SE NAUČÍME:

Téma: Moje město

Budeme si povídat o chebském hradě, o domech a uličkách v našem městě. Zahrajeme si na rytíře a princezny, budeme stavět věž a hrát si na archeology.

 

 ______________________________________________________________________________________________________

 

22. 6. středa - PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA ŠKOLÁKY - v 16 hodin

- 24.6. pátek - jdeme na Krajinku na přehlídku složek IZS. Odcházíme již v 8.00 hodin!!! Do batohu PITÍ!!!!