Od pondělí 26.dubna 2021 je mateřská škola otevřena pro všechny děti. Děti nastoupí do svých tříd. Provoz školy nebude omezen. Děti nebudeme testovat, nemusí mít roušky.

Rodiče musí své dítě přihlásit  den předem, tj. do pátku 23.4. do 12 hodin ke stravování. Omezen je počet rodičů v šatně na dva s respirátorem. Z důvodu nešíření nákazy COVID-19 vás žádáme, abyste se nezdržovali v šatně a umožnili tak ostatním rodičů vstup do MŠ.

Změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, která je platná od 26. 4. 2021. Tímto opatřením se oproti současnosti mění následující

Povinnost podrobit se testování jako podmínka osobní účasti na vzdělávání se nevztahuje na dítě v mateřské škole v Královéhradeckém kraji a Karlovarském kraji (rozhodné je místo výkonu činnosti dané mateřské školy v daných krajích, nikoliv odkud pochází dítě)

  • povinnost podrobit se testování jako podmínka osobní účasti na vzdělávání se nevztahuje na dítě v mateřské škole v Královéhradeckém kraji a Karlovarském kraji (rozhodné je místo výkonu činnosti dané mateřské školy v daných krajích, nikoliv odkud pochází dítě) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Těšíme se na Vás a vaše děti